Znáte grily WEBER?

Naše firma získala zastoupení americké společnosti WEBER zabývající se výrobou zahradních grilů té nejvyšší kvality.

PODSTATA ZNAČKY WEBER

DESIGN, BEZPEČNOST, JEDNODUCHOST, TRVANLIVOST

Krásný a nápaditý design, maximální kvalita. Naší prvořadou snahou je vytvářet pro Vás vždy všestranně promyšlené a praktické grily. Kreativní a moderní designy a barevnosti, které si berou to nejlepší ze současných trendů. Dokonalá ergonomika, díky níž budete připravovat chutná jídla vždy co nejsnadněji a nebezpečněji, a robustní zpracování zaručující opravdu dlouhá léta provozu.


Kvalita nejvyšší třídy. Promyšlená konstrukce. Krásný a exkluzivní vzhled. Design našich grilů je ruka podaná Vaší zahradě, terase nebo balkónu ke kroku o další úroveň výš.


ELEGANTNÍ DOPLNĚK PRO VAŠI ZAHRADU

Tak tady ho máme. Velkolepý. Nádherný. Artefakt, který zdůrazní prostředí Vaší zahrady. Vybrali jste si svěže jarní provedení Spring Green, ale bylo to nelehké rozhodování. Vždyť elegantní provedení Slate Blue vypadalo také naprosto úžasně. A jak mu říkají: Original Kettle, Genesis, Smokey Joe nebo některý z dalších názvů produktů v nabídce značky Weber. Je to bezmála, jako když do rodiny přichází nový člen… Od doby, kdy se v roce 1952 zrodil náš první gril ve tvaru kulové bóje, jsme již vytvořili grily všemožných tvarů, rozměrů a barev, ovšem naše zásady se nemění: ušlechtilé materiály, promyšlený design a bezchybná ergonomika.


STYLOVOST A ERGONOMIKA

Od chvíle, kdy se naše oddělení výzkumu a rozvoje pustí do práce na novém grilu, až do chvíle skutečného zahájení jeho výroby naleznou naši konstruktéři vždy způsob, jak skloubit moderní a inovativní stylovost s ergonomikou, a zajistit tak, aby při grilování podával optimální výkon. Samozřejmě, každý model si ve výbavě nese typický prvek, který proslavil značku Weber – poklop grilu.

 

Bezpečnost je na prvním místě pozornosti našeho oddělení výzkumu a rozvoje a během celého procesu přípravy výroby je pod nepřetržitým dohledem.


GRILY WEBER NA DŘEVĚNÉ UHLÍ

Ve společnosti Weber konstruujeme naše grily tak, aby byly co nejstabilnější – proto je vybavujeme pevnými nohami a kolečky. Pro další posílení bezpečnosti je pod madlem poklopu umístěn tepelný štít. Při manipulaci se zapalovacím komínem se vůbec rukou nedotknete briket. Systém čištění One Touch umožňuje vybrat popel, aniž byste si přitom zašpinili ruce. Poklop Weber, to není jen jistota perfektních grilovacích výsledků, ale je pohotově vhod i jako bariéra mezi vámi a žhnoucími briketami.


PLYNOVÉ GRILY WEBER

Naše plynové grily splňují nejpřísnější bezpečnostní normy a jsou certifikovány nezávislou institucí. Celý plynový rozvod je v našich zařízeních předinstalován z výroby a jeho těsnost proti únikům plynu je pečlivě odzkoušena. Jednotlivé díly, jako jsou hořáky a ovladače, procházejí systematickým testováním. Každý gril snadno zažehnete i při silném větru díky piezoelektrickému nebo elektronickému zapalovacímu systému.


ELEKTRICKÉ GRILY WEBER

Naše elektrické grily mají výkon až 2,2 kW a konstrukčně jsou chráněné před zkratem. Náš model Q 2400 je vybavený nejen integrovaným hliníkovým štítem, který odráží teplo, ale také bezpečnostním nastavením proti přehřátí.


PŘÍSLUŠENSTVÍ WEBER

Příslušenství pro přípravu pokrmů například wok pánev, tál nebo sada špízových jehel. Na míru uzpůsobené kleště a kuchyňské náčiní, aby všechny práce probíhaly s nulovým rizikem, chňapky s prodlouženým zápěstím jako ochrana před popálením, zásobníky na brikety, zapalovací komíny, zapalovač s dětským zámkem… Pro práci s našimi grily jsme vyvinuli širokou škálu kuchyňského náčiní a příslušenství, které optimalizuje bezpečnost jak Vaši, tak Vašich blízkých. Značka Weber také vyvíjí své vlastní dřevěné uhlí, brikety a podpalovače, díky nimž garantuje maximální spolehlivost a ekologičnost našich výrobků.

 

Patří grilování mezi složité činnosti? Nikoli se značkou Weber: grilování pod širým nebem je snadné a neméně přirozené jako vařit doma v kuchyni.


VÝBAVA

Všechny naše grily jsou konstruované tak, aby Vám co nejvíc usnadnily práci a poskytovaly Vám pohodu pro čas strávený s rodinou a přáteli při grilování. V rámci výbavy našich grilů na dřevěné uhlí například nabízíme zapalovací komín, s nímž je podpálení briket i dřevěného uhlí hračka. Naše plynové a elektrické grily jsou vybaveny piezoelektrickým nebo elektronickým zapalováním a otočným ovladačem teploty. Čistí se vypálením povlaku na roštech: prostě jen na 10 až 15 minut nastavíte hořáky na maximum a mastnota a špína se jednoduše vypálí.


PŘÍSLUŠENSTVÍ A TIPY

Vedle našich teploměrů, které umožňují průběžně sledovat teplotu pokrmů, je tu ještě celá řada náčiní, jeho sad a příslušenství, aby grilování bylo opravdu co nejsnadnější. Ze stejného důvodu jsme také založili Grilakademii Weber, skvělé místo, kde najdete vše o grilování a kde se můžete naučit všechny dovednosti a triky tohoto oboru.

 

S koupí grilu značky Weber získáváte i jistotu, že Vám bude ke spokojenosti sloužit po dlouhou řadu let. Naše grily mají záruční lhůty 5 až 10 let – jsou opravdu příslovečné svou odolností a trvanlivostí.


MIMOŘÁDNÁ TRVANLIVOST

Naše grily jsou navrhovány v našem výrobním závodě v Chicagu, kde se pak vyrábějí za ideálních podmínek, aby byla zaručena jejich odolnost vůči všem myslitelným vlivům. Abychom dosahovali unikátní míry trvanlivosti, používáme výhradně materiály nejvyšší kvality (nízkouhlíkovou ocel, nerezovou ocel, chrom a nikl) a vypalovací teplotu 870 °C pro smaltování porcelánem.


ZÁRUKA AŽ 10 LET

Na některé grily dokážeme poskytovat záruční lhůtu 10 let, protože jsme si jisti jejich vynikající trvanlivostí. Každý gril Weber je výrobek mimořádné kvality, bez ohledu na to, jakým povětrnostním podmínkám bude vystavován. Svůj gril můžete klidně zapomenout venku – jeho dílům to neublíží, ani to neohrozí jeho bezpečnost.


Připravujeme nový eshop s grily WEBER


Malá motivace: Flank steak sendvič





72 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše