Ovládejte kamna Nordica pomocí chytrého telefonu

Aktualizováno: 3. 12. 2018

CELKOVÉ OVLÁDÁNÍ je aplikace pro smartphone, tablety a PC, která umožňuje monitorovat a řídit produkty pelet La Nordica-Extraflame i v případě, že jste mimo domov, pokud máte připojení k internetu.

Jak to funguje

Total Control je aplikace, která vám umožňuje v reálném čase vést dialog s peletovým přístrojem pomocí připojení k internetu. Stáhněte si zdarma z internetových obchodů mobilní zařízení s internetovým připojením k inovativní řídicí a monitorovací platformě vašeho domácího vytápěcího systému pelet La Nordica-Extraflame.

Ve skutečnosti díky modulu Wi-Fi, který je vhodný pro připojení k výrobku, vaše kamna na pelety jsou inteligentní a jsou k dispozici online prostřednictvím domácího připojení k internetu.Vzdálený modul Wifi: zkontrolujte kompatibilitu vašeho produktuVideo: La Nordica-Extraflame


Jednoduše stáhnete aplikaci do chytrého telefonu či tabletu.


Kde jej stáhnete

Total Control je k dispozici v 17 jazycích pro zařízení s operačním systémem Apple a Android. Může být také pohodlně používán v počítači prostřednictvím webové aplikace. Stáhnout verzi kompatibilní s vašimi zařízeními okamžitě.


Funkce

Systém Total Control díky jednoduchému a uživatelsky přívětivému designu umožňuje přístup a ovládání řady funkcí vašich sporáků na pelety, například zapínání a vypínání spotřebičů, nastavení teploty a topení a nastavení týdenního programovatelného termostatu. Podívejte se na nové prezentované video a dozvíte se více o této a dalších dostupných funkcích:107 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše