La Nordica Extraflame, kamna a krby aneb "PŘÍBĚH PO ITALSKU"

Teplo je energie, která každodenně zesiluje naši vášeň, jež nám přináší pocit bezpečí. Teplo je naše historie, podstatná část našeho života. S naším teplem La Nordica chceme zlepšit životy lidí. Teplo je naším slibem, který nás každým dnem posouvá dopředu.

La Nordica-Extraflame, ohřívá život.


Nordica-Extraflame, 50 let vytváříme teplo domova.

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.


La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.


Podívejte se na naši nabídku třeba sporákových kamen La Nordica: ZDE

107 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše