GRILY NA DŘEVĚNÉ UHLÍ WEBER

ZPÁTKY KE KOŘENŮM – Grilování na dřevěném uhlí je autentickým způsobem grilování, který zaměstná všechny Vaše smysly. Je to jako návrat ke kořenům: zapálit oheň, cítit kouř, slyšet praskat brikety, být v souladu s přírodou. Ve světě, který je každým dnem stále rychlejší a plný technologií, mnoho lidí hledá skutečné a autentické zážitky - proto si vychutnejte originální pocit grilování.

VE ZKRATCE

Poklop a kotel – vyrobeny z kvalitní oceli z USA a porcelánem smaltovány zevnitř i zvenku. To zaručuje dosažení těch nejlepších tepelných vlastností a ochranu proti korozi.


Hliníkové větrací průduchy – poskytují správné proudění vzduchu pro spalování paliva. Horní a spodní větrací otvory by měly byt obecně zcela otevřené, aby se zachovalo správné spalování briket či dřevěného uhlí. Když skončíte s grilováním, můžete je zavřít, zadusit oheň a uhasit gril.


Madlo – vyrobené z nylonu, které vydrží v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Některé modely mají v madle zabudované dva držáky na náčiní, jiné mají zabudovaný držák na iGrill.


Čisticí systém One-Touch – patentovaný systém společnosti Weber, kdy se jednoduchým pohybem rukojeti dostane popel z grilu do popelníku, který lze vyjmout a vysypat. One-Touch systém nejen čistí gril od popela, ale dokáže také regulovat proudění vzduchu v grilu. Některé modely mají nastavení "Uzení" nebo "low and slow", které umístí průduchy do požadované polohy.


Poklop – zbrusu nový pružinový pant poklopu zajistí, že budete mít při grilování vždy volné ruce. Pokud budete používat otáčecí špíz, poklop můžete jednoduše odmontovat. Palivové přepážky / palivové nádoby Char-Baskets – držáky dřevěného uhlí – zadržuji dřevěné uhlí nebo brikety na místě v souladu s požadovaným postupem grilováni. Různé modely grilů mají buď palivové přepážky, nebo palivové nádoby. Rošty – vyrobené z kvalitní nerezové oceli, zkonstruovány na mnoho let grilovaní. Grilovací plocha – široká nabídka velikostí - 37cm, 47cm, 57cm a 61cm. Kolečka – odolná kola do každého počasí, usnadňuji přemisťování grilu. Nový design koleček na nových modelech grilů na dřevěné uhlí zdůrazňuje jejich celkový robustní vzhled. Odměrka – všechny grily na dřevěné uhlí jsou vybaveny plastovou odměrkou na brikety.BEST IN CLASS – Vybrat si ten správný gril může být těžké, zvlášť pro ty, kteří jsou v grilování nováčky. Symbol The best in class označuje nejpopulárnější grily z každé kategorie. Můžete se tak zaměřit na doporučené produkty a vybrat si ideální gril právě pro Vás.


VYBERTE SI U NÁS V ESHOPU vstup do eshopu

POTŘEBUJETE PORADIT? Zavolejte nám Tel: +420 734 659 756 (Michal Sládek)

PŘIJĎTE SI VYBRAT K NÁM NA PRODEJNU V HRADCI KRÁLOVÉ.

(A - Z Kamna s.r.o., Bratří Štefanů 93/23, 500 03 Hradec Králové)


Připravily jsme pro Vás Showroom grilů špičkové značky WEBER. Podívejte se na pár fotografií z naší prodejny.90 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

MAPA STRÁNEK:

SÍDLOSPOLEČNOSTI:

A - Z Kamna s.r.o.

Kladská 265/5, 500 03 Hradec Králové

Tel: +420 734 659 756

Email: kamnarstvi@a-zkamna.cz

© 2020 A-Z Kamna s.r.o.

ZAVOLEJTE NÁM:

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na  telefonním čísle: +420 734 659 756

PRODEJNA:

A - Z Kamna s.r.o.

Bratří Štefanů 93/23, 500 03 Hradec Králové

Společnost A-Z Kamna s.r.o., založená roku 2018, lidmi  kteří se v různých pozicích zabývají kamnařinou více než osm let. Toto samo o sobě je zárukou, že náš tým je složen z odborníků na slovo vzatých. Společnost A-Z Kamna vám nabízí širokou škálu sortimentu od mnoha světových výrobců kamen a příslušenství jako jsou např. Jotul, Morso, Romotop, Vanellus, BeF a Nordica. V případě, si nejste jisti, která kamna nebo krb jsou pro Vás vhodné, kontaktujte nás a mi Vám doporučíme tu nejvhodnější sestavu.

OTEVŘENO:

PONDĚLÍ

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

PÁTEK

SOBOTA

NEDĚLE

9:00 - 17:00

9:00 - 17:00

9:00 - 17:00

9:00 - 17:00

9:00 - 17:00

9:00 - 12:00

ZAVŘENO

NECHTE NÁM VZKAZ:

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů. ***

 • Grey Facebook Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Grey G+ Icon
 • Grey YouTube Icon
 • Grey Pinterest Icon
 • Grey Instagram Icon
 • Grey Facebook Icon
 • Grey Twitter Icon
 • Grey G+ Icon
 • WEBER GRILLS
 • Grey Pinterest Icon
 • Grey Instagram Icon