jotul.png

Nabídkový katalog. Informace o značce JOTUL. O firmě a jejích produktech.

HAASSON.jpg

Nabídkový katalog. Informace o značce HASS+SOHN. O firmě a jejích produktech.

romotop_2016.jpg

Nabídkový katalog. Informace o značce ROMOTOP a její produkty.

morso kamna

Nabídkový katalog. Informace o značce MORSO a její produkty.

pacific_energy.png

Nabídkový katalog. Informace o značce PACIFIC ENERGY a její produkty.

logo.png

Nabídkový katalog. Informace o značce LA NORDICA a její produkty.

storch.png

Nabídkový katalog. Informace o značce STORCH KAMINE a její produkty.

HEIN.png

Nabídkový katalog. Informace o značce HEIN a její produkty.

morso logo

KAMNA OD PŘEDNÍHO VÝROBCE JSOU ZÁRUKOU KVALITY

Klasická kamna Morso. Pro maximální využití, radost a užitek, je velmi důležité abyste vybrali ty správné kamna. Taková kamna, která se budou hodit do Vašeho domu, bytu nebo komerčního prostoru a splní veškerá vaše očekávání. Každá kamna fungují trochu jinak a je potřeba znát jak fungují, jaké zásady mají pro správné topení v nich. Správné spalování s sebou přináší značné úspory ve výdajích a je i šetrnější k životnímu prostředí.

V našem eshopu  si vyberete ty správná kamna. V případě, že potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

 

ODBORNÁ MONTÁŽ A SERVIS

NAŠE FIRMA POSKYTUJE SERVIS A MONTÁŽ KAMEN. RÁDI VÁM PORADÍME S VÝBĚREM VHODNÉHO ZAŘÍZENÍ, NAINSTALUJEME HO A NAUČÍME VÁS, JAK SE O TAKOVÉ KAMNA STARAT ABY VÁM DOBŘE SLOUŽILA CELÁ LÉTA.

morso kamna

KAMNA OD PŘEDNÍHO VÝROBCE JSOU ZÁRUKOU KVALITY

V nabídce firmy MORSO najdete krbová kamna klasická nebo krbová kamna moderní. Krbová kamna jsou velmi praktickým a zároveň designovým doplňkem každého interiéru. Pomohou vám efektivně vytopit dům a navíc jsou vždy trendy. Většinou se nevyužívají jako jediný zdroj vytápění, ale jejich funkce pro přitápění v prvních chladných dnech či koncem zimy je neocenitelná. Pokud si však pořídíte vysoce výkonná kamna, mohou vytopit i celý dům.

Nejdůležitějším parametrem krbových kamen je jejich výkon. Kamna byste měli vybírat s nejen ohledem na velikost vytápěného prostoru, ale také například na kvalitu zateplení a izolace domu.

romotop_2016.jpg

Vítejte ve světě spolehlivého a úsporného vytápění 

Inovativní konstrukce, jedinečný design, vysoká kvalita použitých materiálů krbových kamen, krbových vložek a designových krbů Romotop Vám zaručí 100 % odvedenou práci.

Seznamte se. Krbová kamna, krbové vložky a designové krby ROMOTOP

 
romotop_2016.jpg

Krbová kamna Romotop představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široká paleta modelů a jejich obkladových variant neklade hranice Vašemu očekávání a Vaší fantazii v žádném směru. Vysoká účinnost a čistota spalování topenišť je garantována 25 léty zkušeností a silnou inovativní orientací firmy.

Vždy dostatek kyslíku

Díky centrálnímu přívodu vzduchu (CPV) mají krbová kamna, krbové vložky a designové krby Romotop vždy dostatek spalovacího vzduchu pro hoření.

Ekologický systém DOUBLE SPIN

Vysoce účinný systém vedení spalin vyvinutý společností Romotop zajišťuje maximální ekologii a čistotu spalování.

Nejvýkonnější teplovodní výměník

Účinnost krbových kamen a krbových vložek Romotop dokáže až o 10% zvýšit patentovaný systém triple pass tj. trojitý průchod spalin teplovodním výměníkem. Výměník tak odebírá maximální množství tepla ze spalin a výrazně šetří celkové náklady na vytápění objektu.

Energetické štítky

Lidé využívají oheň k zajištění tepla již po tisíce let. Od dob otevřených ohnišť našich předků se toho v porovnání s moderními krbovými kamny však mnoho změnilo. Dnešní doba si žádá ekologická a ekonomická topidla, která obstojí i v budoucnosti a přesně taková jsou krbová kamna a krbové vložky Romotop. Na základě evropské směrnice jsme každý náš výrobek označili energetickým štítkem. Nadčasový design a propracovaná konstrukce zaručuje, že naše krbová kamna a vložky jsou velmi efektivním a ekologickým topidlem.

NOVÝ KATALOG - KRBOVÁ KAMNA A DESIGNOVÉ KRBY ROMOTOP

NOVÝ KATALOG - KRBOVÉ VLOŽKY

ROMOTOP

VARIANT R/L 03 A F03 - DESIGNOVÉ AKUMULAČNÍ KRBY ROMOTOP

 
HAASSON.jpg

Definuje nové standardy preciznosti, servisu a pohodlí odpovídající životnímu stylu každého zákazníka. Prima chvíle je ten pocit, kdy nemusíte nic řešit. Pár minut, které věnujete jen sobě a svým nejbližším. Chvíle, kdy neexistuje kalendář ani telefon, moment, který si prostě zasloužíte. V HAAS+SOHN Rukov vyrábí společníky pro chvíle klidu a pohody, kteří vás zahřejí.

KRBOVÁ KAMNA

Designová řešení krbových kamen řady HOME i PREMIUM jsou hřejivým doplňkem moderně zařízených domácností i rekreačních chalup a tradičně pojatých interiérů. Kamna se vyrábí v dvouplášťovém provedení. Vnější plášť kamen může být obložen keramickým nebo kachlovým obkladem, pískovcem, Specksteinem či jiným přírodním kamenem, nebo jej tvoří plášť z ocelového plechu opatřený odolnou žáruvzdornou barvou. Regulovatelný tepelný výkon kamen se pohybuje od 2 kW do 12,3 kW dle typu a lze jej jednoduše ovlivňovat pomocí primárního a sekundárního přívodu spalovacího vzduchu nebo patentovaného systému Easy control.

EXTERNÍ PŘÍVOD VZDUCHU (CPV)

ideální pro nízkoenergetický dům

EASY CONTROL

ovládání vzduchu Easy control - komfortní ovládání přívodu vzduchu jedním regulátorem

UZAVÍRATELNÝ PŘÍVOD

centrálního vzduchu

KRBOVÁ KAMNA

Krbová kamna HAAS+SOHN Rukov se vyznačují vysokou účinností i přes 80%. Poskytují ekonomické vytápění při malé spotřebě paliva. Takto vysoké hodnoty je docíleno především způsobem terciárního spalování, který je běžnou součástí u všech nových modelů. V nabídce figurují i kamna s externím přívodem vzduchu (CPV), která jsou ideální zejména do nízkoenergetických či pasivních staveb. Některá krbová kamna nabízí možnost uzavření externího přívodu vzduchu, čímž nedochází k ochlazování místnosti, ve které jsou umístěna a šetří Vaše peníze.

KAMNA, KTERÁ HŘEJÍ PO GENERACE

jotul.png

Poctivé výrobky firmy Jotul propojily minulost s přítomností a mají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z tradičního norského řemesla a kombinují ho s funkčním, moderním designem, který je na jednu stranu inovativní, ale zároveň odolný vůči krátkodobým trendům.

 

JØTUL

ROKU 1853 VYHLÁSIL ZIMĚ VÁLKU

Jøtul patří k firmám s nejdelší historií výroby kamen, krbů a krbových vložek na světě. Vycházíme z toho nejlepšího z norské tradice v kombinaci s poctivým řemeslem, které nám už víc než 160 let pomáhá vítězit nad zimou. To je jedním z hlavních důvodů, proč se na Jøtul obracejí nejnáročnější zákazníci z celého světa.

NORSKÉ ŘEMESLO

Norská kultura, řemeslná tradice a soužití s přírodou jsou zakódované hluboko v naší DNA. Jádrem duše Jøtul je vášeň pro teplo ve spojení s poctivým řemeslem, díky němuž mohou být i nejvšednější předměty krásné. Naší největší předností v boji o místo na mezinárodním trhu je především nepřetržitý výzkum a konstrukční vývoj.

NADČASOVÝ DESIGN

Naše nadčasové výrobky spojují minulost s přítomností a zaujímají přirozené místo v moderní architektuře. Vycházejí z norské slévárenské tradice v kombinaci s funkčním, moderním designem, který je inovativní a zároveň odolává krátkodobým módním trendům. Zatímco estetičnost do jisté míry závisí na vnímání osoby, která se na předmět dívá, kvalitní design obnáší víc než to, co je vidět na první pohled. V Jøtulu jsme přesvědčeni, že forma má vyplývat z funkce.

SDÍLÍME SVÉ ZKUŠENOSTI

Praktičtí zákazníci kupují Jøtul – vědí totiž, že nic neponecháváme náhodě. Jsme velmi hrdí na to, že vyrábíme nejlepší litinová kamna a krbové vložky na světě, protože víme, že zákazníci takové výrobky dokáží ocenit. Naší největší motivací je Vaše spokojenost a velice rádi se podělíme o své zkušenosti a know-how v návodech a manuálech. Je pro nás důležité, aby Vám Jøtul zajistil zdroj tepla a pohody na celý život.

KVALITA NA CELÝ ŽIVOT

Rádi bychom svým zákazníkům nabídli jen ta nejlepší kamna a krby. Proto jsou všechny naše výrobky zhotovené v Norsku z nejkvalitnějších dostupných materiálů. Bezkonkurenční trvanlivost je důvodem, proč Jøtul nabízí nejdelší záruku na trhu. Takže nakonec není tak divné, že Jøtul F 602 jsou nejprodávanější kamna všech dob.

PACIFIC ENERGY

pacific_energy.png

Pacific Energy vznikl před více jak 35 lety s a od té doby se mnohé z našich vynálezů stali standarty v oboru. Pacific Energy si již při svém založení vzal za cíl vyrábět ekologické kotle na dřevo s dlouhou dobou hoření a vysokou účinností. 

 

PACIFIC ENERGY

pacific_energy.png

 Za dobu své existence se Pacific Energy stal špičkou nejen v oboru krbových kamen na dřevo, ale i některých dalších způsobů vytápění.

Krbová kamna a krbové vložky Pacific Energy si díky třem výkonnostním variantám (11, 16 a 22kW), širokému výběru modelů, povrchových úprav, barev, nožiček, dvířek a příslušenství, vybere každý. 

Kromě široké nabídky typů povrchů a jejich barevných variant Vám krbová kamna a krbové vložky od Pacific Energy nabízí technologie hoření světové úrovně: CB spalováním dřeva (Clean Burn – čisté hoření), dlouhou dobu hoření (u některých modelů až 12 hodin), některé i s technologií EBT automatické regulace , systém AirWash (umývání skla kamen pomocí proudění horkého vzduchu) a další.

baffle (1).jpg
pacific_energy.png

Systém deflektoru

Pacific Energy je uznávanou jedničkou v oblasti technologie "čistého spalování", ke kterému dochází v našem jedinečném velkoobjemovém deflektoru pro předehřev spalovacího  vzduchu pro sekundární spalování. Spalováním hořlavých prvků se vzduchem můžeme zlepšit výkon našich kamen, snížit zátěž pro životním prostředí a zároveň výrazně snížit množství spotřebovaného dřeva Design a konstrukce našeho deflektoru je na špičkové úrovni: Tyto odnímatelné duté komory jsou přesně vytvořeny a perforovány, by umožnily kontinuální, řízený průtok sekundárního vzduchu, bez využití pohyblivých částí. Jsou vyroben z plně svařované nerezové oceli 304, tak aby zajistily efektivní spalování v sekundárním vzduchu v průběhu celého cyklu hoření. Jako každý komponent v kamnech nebo vložkách Pacific Energy, jsou navrženy pro spolehlivou funkci po celou dobu používání.

La Nordica-Extraflame

logo.png

La Nordica-Extraflame Group je tradiční a dlouholetý italský výrobce krbových kamen, krbových vložek a sporáků s produkcí 170 tisíc spotřebičů ročně, což z této společnosti dělá jednoho z největších evropských výrobců. Společnost si v průběhu let získala významný podíl na trhu a nyní prodává své produkty do více jak 40 zemích po celém světě včetně Asie, či Severní a jižní Ameriky.

 
logo.png

La Nordica-Extraflame vyrábí moderní, klasické a rustikální styly krbových kamen, krbů a sporáků na dřevo, kamna a krbové vložky na pelety včetně hybridů (kamna na dřevo i pelety) a v neposlední řadě také kotle. V nabídce jsou kromě teplovzdušných spotřebičů i spotřebiče teplovodní s výměníkem pro ohřev rozvod teplé vody.

La Nordica-Extraflame je lídrem v oblasti spalování dřeva i pelet v topných zařízeních a může se pochlubit vynikající pověstí díky neustálému vývoji nových řešení pro dnešní stále náročnější požadavky. La Nordica-Extraflame klade důraz na detail a vysokou kvalitu, což jí vytváří velmi dobrou pověst. Kontinuální a všestranný vzdělávací a profesní rozvoj společnosti v nejnovějších technologiích a systémech zaručuje perfektní a plně profesionální proškolení prodejců této značky v každé zemi a zajišťuje tak 100% servis pro zákazníky.

Storch Kamine GmbH

storch.png

... mladá, inovativní firma, která s nadšením vyrábí širokou paletu krbových kamen s nejvyšší kvalitou, skvělým designem a dokonalou technikou. Dnes již o krbových kamnech nehovoříme jako o spotřebním předmětu, ale jako o součásti interiéru, která mu dodá dokonalost a individuální charakter...

 
storch.png

...Úzká spolupráce našich designérů s konstruktéry a specializovanými obchodníky zaručuje průběžné zdokonalování našich krbových kamen tak, aby vždy dosahovala nejvyšší úrovně. Díky tomu vznikají nezaměnitelné výrobky, které odrážejí životní styl a osobní hodnoty našich klientů.

 

Úspěšný příběh

Společnost Storch Kamine GmbH se sídlem ve městě Fürth (Střední Franky) byla založena v listopadu 2003 jako prémiová značka a dcera jednoho z největších výrobců krbových kamen v Evropě. První plameny se rozhořely 26. února 2004 ve firmě Ofen Götz v Ambergu (Horní Falc) v černých krbových kamnech „Vesuv“ se sériovým číslem 0001 s nápadně oranžově žlutými kachlemi. Obrovské nadšení vzbudilo, když ještě tentýž den byla díky svému designu a spalovací technice prodána první krbová kamna Storch (model Vesuv)...

Vstup do e-shopu >
storch.png

Jako pyšná památka na tento den je dodnes ve výstavním prostoru v Ambergu v krbových kamnech Vesuv 0001 udržován oheň. Ferdinand Götz byl nejen prvním obchodním partnerem firmy Storch, ale i přítelem a poradcem. Svými odbornými znalostmi v oblasti krbových kamen a mastku v roce 2005 pomohl firmě udělat “velký skok“ a přispěl k nové identitě firmy Storch kamenným obkladem HLS (himalájský akumulační kámen limonit), které bylo v sektoru krbových kamen novinkou. Mimořádně jemná, překrásná textura a mistrovské řemeslné zpracování nového druhu kamene si u konečných spotřebitelů získalo okamžitě velký ohlas. Ostatní výrobci tento nápad rychle převzali a osazovali od tohoto okamžiku svá kamna tímto novým druhem pískovce. Storchův originál ale stále ještě nenašel sobě rovného. V roce 2008 bylo administrativní sídlo firmy přeloženo z Fürthu do Großhabersdorfu. Dnes již není firma Storch novou hvězdou, nýbrž stálicí na nebi krbových kamen a se svou širokou paletou atraktivních produktů je zastoupena v celé Evropě.

ČESKÝ VÝROBCE KACHLOVÝCH KAMEN

HEIN.png

Hein & spol. - keramické závody, spol. s r.o., sídlící v obci Tošovice nedaleko města Odry, byla založena 21. června 1999 a dodnes je ryze českou firmou.

 
HEIN.png

Původní myšlenka o založení malé výrobny se rychle rozrostla do současných rozměrů. Dnes disponujeme rozsáhlým pracovištěm se silným technickým zázemím a potenciálem, využívajícím pro výrobu keramiky moderní technologie, s důrazem na zachování tradice. Máme vlastní přípravu používaných směsí a glazur, laboratoř, vývojové pracoviště a veškeré výrobní zařízení. Konkrétním výsledkem naší práce, s přispěním zkušeností a odpovědného přístupu zaměstnanců, jsou nápadité keramické kachle klasického i moderního designu, vhodné pro stavbu kachlových kamen, krbů a sporáků.

Naše firma je výhradním výrobcem keramiky pro krbová kamna Romotop. Jsme členy Cechu kamnářů České republiky.

HEIN.png

KACHLOVÁ KAMNA

Kachlová kamna poskytují člověku teplo ve formě jemu nejpřirozenější a nejzdravější. Z kachlů Hein, které vyrábíme použitím výhradně kvalitních přírodních materiálů, je možné postavit kachlová kamna klasická, krbová, krby a kuchyňský kachlový sporák, v nichž je spalování dřeva velmi účinným a levným způsobem vytápění s nezanedbatelným ekologickým přínosem.

Jsme český výrobce keramických kachlů tradičních, kachlů moderních, jako je designová velkoplošná keramika a materiály pro stavbu topidel. Přinášíme teplo a pohodu do Vašich domovů! Firma Hein, Tošovice - Odry.